Prihlásiť sa

KORUPCIA – ZNEUŽITIE FUNKCIE ?

Video trhák ako pojednával verejný činiteľ, síce len z role riaditeľa pri zisťovaní, kto žiadal informácie cestou zákona 211/2000.
2-Nie, lebo potom budete ako svedok a buďte obvinený a potom odsúdený. Ja Vám hovorím, ak toto vyriešime tu. Idete z kola von. Ja Vám nechcem ukázať iné veci informácie o Vás o Vašich dvoch sestrách o Vašich dvoch deťoch o Vašej prvej manželke atď. atď. Všetko tu mám.

Video trhák – ako pojednával verejný činiteľ, síce len z role riaditeľa pri zisťovaní, kto žiadal informácie cestou zákona 211/2000.

Anonymný prispievateľ nám prisľúbil kompletné zaslanie video - audio nahrávky rozhovoru, kde sa mali na školskej pôde v jeden Prešovskej škole stretnúť pisateľ žiadosti o informáciu, riaditeľ školy a ďalšie osoby. Predmetom rozhovoru bolo zisťovanie, prečo si žiadateľ dovolil požiadať o sprístupnenie informáciu o odmenách na škole. Hlavným dôvodom riaditeľa bolo zistiť, prečo žiadateľ vôbec potreboval dané informácie.

Zatiaľ úryvky z rozhovoru:
1-Že čo tam bolo také ?
.
2- Prosím ? Ty máš drzosť sa spýtať ?
2- Ste v jednej obrovskej podmienke.
.
1- Ja viem, že som v podmienke, no odkiaľ to viete Vy ?
.
2- Hm ? Človek vie takéto veci. To znamená, že ja keď tento prípad dnes nevyriešim, ktorý sa mi vymkol z rúk, lebo to prevzal mestsky úrad. Zajtra je podané na Vás trestne oznámenie. Ja Vám v tejto veci veľmi nepomôžem. Je to veľmi Vážna vec.
.
1- Chcete niečo povedať, že ja mám proti Vám ?
.
2- No áno, veď ste všade podpísaný.
.
1-Asi to bolo zle chápané.
.
2- Napíšte to prehlásenie ?
.
1- Nie je to vydieranie ?
.
1- Nevidím na tom nič zle, žiadny úmysel.
.
2- Pán x máte jednu minutú na rozmyslenie, nebudem to preťahovať. Ak nie zajtra ráno o deviatej na mestskom úrade s pánmi právnikmi, pánom doktorom Feckom a Vy sprepáčením, ak budete toto svinstvo kryt, pôjdete z tým svinstvom.
.
1- Preto som tu aby sme to vyriešili.
.
2- Nie, lebo potom budete ako svedok a buďte obvinený a potom odsúdený. Ja Vám hovorím, ak toto vyriešime tu. Idete z kola von. Ja Vám nechcem ukázať iné veci informácie o Vás o Vašich dvoch sestrách o Vašich dvoch deťoch o Vašej prvej manželke atď. atď. Všetko tu mám.
.
1- To je legálne?
.
2- Pán x. myslite, že toto sa dá odpustiť ? Nedá !

V súčasnosti je video nahrávka, že vraj sprístupnená znalcovi pre porovnanie hlasových a video stôp a bude odovzdá prokuratúre, už s odborným posudkom od znalca.
O danom stretnutí je už aj spísaná výpoveď na polícii, vrátene výpovedí osôb, ktoré boli len svedkami, že sa stretnutie uskutočnilo. Pri potvrdení legálnosti použitia záznamového prostriedku na štátnej pôde a posúdení prokuratúrou bude sprístupnený celý záznam, tak ako nám bude oficiálne doručený.

- viac už čoskoro - 

Last modified onnedeľa, 05 jún 2016 13:31

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Prešov

Banner 468 x 60 px